Squads for Super Sporting

Date Time Station Squad Num Spot 1 Spot 2 Spot 3 Spot 4 Spot 5 Spot 6
2018-11-04 08:00:00 Station 1 1 Not Entered 103 - Buchanan, Tyler (UWPPSC) 152 - Peterson, Tate (UWPPSC) 255 - Anderson, Hunter (GRVIEW) 266 - McCammant, Daniel (GRVIEW) 200 - Jordan, Sarah (GRVIEW)
2018-11-04 08:00:00 Station 2 2 182 - Papa, Alex (CrPrep) 210 - Prichard, John (CrPrep) 214 - McGovern, Matt (CrPrep) 73 - Alff, Shelby (IAWEST) Not Entered Not Entered
2018-11-04 08:00:00 Station 2B 33 15 - Steinbach, Tom (SWCC) 71 - Allen, Casey (SWCC) 17 - Smith, Dalton (SWCC) Not Entered Not Entered Not Entered
2018-11-04 08:00:00 Station 3 3 16 - Redinbaugh, Kyle (SWCC) 14 - Binns, Blake (SWCC) 66 - Beason, Clell (SWCC) 258 - Howard, Reese (GRVIEW) Not Entered Not Entered
2018-11-04 08:00:00 Station 4 4 68 - Roesener, Tyllar (SWCC) 72 - Meek, Devin (SWCC) 65 - Lilly, Makenna (SWCC) 256 - Howard, Tanner (GRVIEW) Not Entered Not Entered
2018-11-04 08:00:00 Station 4B 29 37 - Ruppert, Colton (IAWEST) 32 - Zolck, Weston (IAWEST) 34 - Philby, Ryan (IAWEST) 36 - Schmitz, Bailey (IAWEST) 175 - Brisbin, Liz (CrPrep) 257 - Tracy, Samantha (CrPrep)
2018-11-04 08:00:00 Station 5 5 271 - McDonald, Dylan (SWCC) 270 - Flora, Makayla (SWCC) 272 - Mascher, Travis (SWCC) 18 - McElfish, Sydney (SWCC) 259 - Hromatko, Kailye (GRVIEW) Not Entered
2018-11-04 08:00:00 Station 6 6 261 - Klein, Emily (GRVIEW) 199 - Meinhart, Courtney (GRVIEW) 35 - Schmitz, Lucas (IAWEST) 33 - Truex, Trace (IAWEST) 117 - Hallman, Kallen (CONSTC) 286 - Stratton, Hunter (CONSTC)
2018-11-04 08:00:00 Station 7 7 198 - Beauchamp, Matt (GRVIEW) 196 - Wohlers, McKenna (GRVIEW) 49 - Paxson, Breydon (hs) 39 - Meyers, Kyle (SIMPSN) 38 - Jensen, Tristan (SIMPSN) 74 - Ingels, William (IAWEST)
2018-11-04 10:00:00 Station 1 8 159 - Norin, James (KSU) 125 - Shanks, Marty (KSU) 161 - Scheer, Jason (KSU) 114 - Werner, Abraham (OneHS) 40 - Krittenbrink, Wyatt (CONSTC) Not Entered
2018-11-04 10:00:00 Station 2 9 128 - Peleska, Nathan (KSU) 171 - Craig, Ashley (KSU) 149 - Cooper, Kate (KSU) 148 - Shewey, Ryan (KSU) 253 - Wagner, Brook (CONCOR) 252 - Sovereign, Tanner (CONCOR)
2018-11-04 10:00:00 Station 3 10 113 - Ernsting, Robert (CONSTC) 115 - Galbreath, Clay (CONSTC) 243 - Lokke, Erin (CONCOR) 195 - Hambly, Wyatt (CONCOR) 192 - Uitermarkt, Colten (CONCOR) 213 - Philson, Sam (CONCOR)
2018-11-04 10:00:00 Station 4 11 245 - Bankard, Logan (UWYOSS) 226 - Kirchhoefer, Dalton (UWYOSS) 234 - Romero, Reese (UWYOSS) 227 - McClure, Micah (UWYOSS) 186 - Origer, Mackenze (CONCOR) 262 - Stewart, Damien (CONCOR)
2018-11-04 10:00:00 Station 4B 30 101 - Craig, Andrew (WICHTA) 21 - Harter, Riley (WICHTA) 94 - Feist, Eric (WICHTA) 79 - Archibald, Regan (WICHTA) 124 - Hartman, Alex (KSU) 172 - Dieker, Drake (KSU)
2018-11-04 10:00:00 Station 5 12 221 - Nuss, Cory (UWYOSS) 238 - Bowen, Caleb (UWYOSS) 237 - Powers, Bryan (UWYOSS) 180 - Ely, JP (UWYOSS) 241 - Charron, Mitchell (CONCOR) 242 - Cradick, Ethan (CONCOR)
2018-11-04 10:00:00 Station 6 13 181 - Fisher, Sean (UWYOSS) 179 - Keoski, Wyatt (UWYOSS) 233 - Walsh, Donevan (UWYOSS) 232 - Witt, Carley (UWYOSS) 20 - Brunhoeber, Cheyenne (WICHTA) 29 - Johnson, Justin (WICHTA)
2018-11-04 10:00:00 Station 7 14 235 - Perez, Leo (UWYOSS) 224 - Norman, Wyatt (UWYOSS) 228 - Sweet, Emily (UWYOSS) 80 - Yahya, Hunter (WICHTA) 83 - Brown, Eddie (WICHTA) 82 - Pikus, John (WICHTA)
2018-11-04 12:00:00 Station 1 15 136 - Schmidt, Kevin (MUST) 42 - Bowles, Toby (CONSTC) 119 - Samson, Logan (Akyess) 48 - Samson, Eden (Akyess) 47 - Nagel, DanNae (Akyess) 285 - Knight, Logan (OSU)
2018-11-04 12:00:00 Station 2 16 162 - Davis, Brent (MUST) 97 - Mallett, Shaun (MIDLAN) 112 - Settimi, Maria (MIDLAN) 133 - Stoner, Abigail (MUST) 157 - Littich, Andrew (MUST) 168 - Moyer, Ben (MUST)
2018-11-04 12:00:00 Station 2B 35 282 - Baker, Nolan (OSU) 278 - Burke, Tyler (OSU) 281 - Scott, Morgan (OSU) 284 - Gray, Kyle (OSU) 283 - Hearn, JT (OSU) 280 - Wichman, Meredith (OSU)
2018-11-04 12:00:00 Station 3 17 95 - Skogen, Denton (MIDLAN) 96 - Borders, Anthony (MIDLAN) 98 - Edwards, Hunter (MIDLAN) 30 - Manuel, Dino (MIDLAN) 77 - Lewis, Sultan (MMColl) 102 - List, Nathan (MMColl)
2018-11-04 12:00:00 Station 4 18 22 - Ferris, Canyon (MIDLAN) 111 - Ritchie, Dalton (MIDLAN) 23 - Snell, Bradyn (MIDLAN) 90 - Hubbard, Karlie (MIDLAN) 164 - Jenkins, Taylor (MUST) 116 - Skaggs, Shelby (NRTHOK)
2018-11-04 12:00:00 Station 4B 31 43 - Weger, Walker (CONSTC) 118 - Byus, Dakota (CONSTC) 273 - Tatum, Kelton (CONSTC) 41 - Shively, Shelton (CONSTC) 100 - Wagner, Samantha (MIDLAN) 288 - McThenia, Jake (MIDLAN)
2018-11-04 12:00:00 Station 5 19 287 - Eads, Hunter (MIDLAN) 86 - Wilcox, Dalton (MIDLAN) 99 - Heaton, Lake (MIDLAN) 93 - Collier, Cole (MIDLAN) 110 - Schneider, Kim (MMColl) 13 - Wanner, Jeff (MMColl)
2018-11-04 12:00:00 Station 6 20 109 - Kelly, River (MIDLAN) 27 - Reinig, Hunter (MIDLAN) 85 - Schlesselman, Luke (MIDLAN) 84 - Imhoff, Colten (MIDLAN) 92 - Wachtel, Charlie (MIDLAN) 279 - Franks, Ashton (OSU)
2018-11-04 12:00:00 Station 7 21 25 - Lowe, Ben (MIDLAN) 28 - Bates, Bricen (MIDLAN) 87 - Dishman, Derek (MIDLAN) 26 - Scherer, Kaleb (MIDLAN) 76 - Ruud, Alex (MMColl) 12 - Huntley, Aedan (MMColl)
2018-11-04 14:00:00 Station 1 22 166 - Hammock, Jacob (HLGU) 167 - Saxton, Ryan (HLGU) 123 - Owen, Mason (HLGU) 153 - Decker-Noble, Sarah (MUST) 158 - Johnson, Miranda (MUST) 156 - Mullins, Makayla (MUST)
2018-11-04 14:00:00 Station 2 23 120 - Gottman, Colton (HLGU) 121 - Jacobson, Elliott (HLGU) 122 - Marshall, Wade (HLGU) 147 - Powell, Rylee (HLGU) 155 - Bonney, Eric (MUST) 132 - Bennett, Dayton (MUST)
2018-11-04 14:00:00 Station 2B 34 Not Entered Not Entered Not Entered Not Entered Not Entered Not Entered
2018-11-04 14:00:00 Station 3 24 146 - Barker, Skyler (HLGU) 145 - Early, Tyler (HLGU) 154 - Barnett, Isaiah (HLGU) 131 - Secrest, Hunter (FHSU) 163 - Ross, Riley (FHSU) 135 - McVeigh, Hank (FHSU)
2018-11-04 14:00:00 Station 4 25 143 - Aschemann, Brennan (HLGU) 142 - Welch, Alex (HLGU) 144 - Smith, Will (HLGU) 165 - Lashley, Colton (FHSU) 129 - Steuben, Bailey (FHSU) 160 - Ziegelmeier, Cole (FHSU)
2018-11-04 14:00:00 Station 4B 32 78 - Haugan, Peder (SDST) 91 - Heinold, Seth (SDST) 24 - Herrlein, Danielle (SDST) 81 - Ode, Lincoln (SDST) 46 - Norton, Brice (Akyess) 275 - Moore, Wayne (hs)
2018-11-04 14:00:00 Station 5 26 239 - Rutt, Andrew (HAST) 231 - Hafer, Dylan (HAST) 229 - Wolfe, Mason (HAST) 185 - Craig, Austin (HAST) 173 - Craig, Blake (FHSU) 130 - Sorensen, Lane (FHSU)
2018-11-04 14:00:00 Station 6 27 184 - Duncan, Samuel (HAST) 240 - Garnhart, Daniel (HAST) 222 - Sibbernsen, Max (HAST) 244 - Worden, Miranda (HAST) 139 - St. Peters, Ryan (FHSU) 174 - Dunbar, Gus (FHSU)
2018-11-04 14:00:00 Station 7 28 138 - Dulohery, William (FHSU) 134 - Dettmann, Katie (FHSU) 141 - Zulkoski, Hailey (FHSU) 140 - Barton, Brock (FHSU) 75 - Weller, Mason (hs) 274 - Lech, Samuel (hs)